slovo úvodem ... Předchozí  Návrat do nabídky  Další


Sklo zdobené laserem

Tato velice moderní technologie umožňuje pomocí jednotlivých bodů vyrýt - vygravírovat libovolné motivy do průhledných materiálů, jako je sklo nebo umělá hmota. Při tomto procesu nedochází k porušení povrchu gravírovaného materiálu. Vygravírovaný motiv se nachází uvnitř hmoty a to tak, že neexistuje žádný otevřený styk mezi motivem a okolním prostředím. Z tohoto důvodu nemůže dojít ke znečištění vygravírovaného motivu kontaminací s vnějším prostředím. Pomocí této metody lze uvnitř skla či umělé hmoty realizovat jak dvojrozměrné, tak i třírozměrné motivy.

Laserovou technologii je možno využít například při výrobě :

  • dekoračních objektů, těžítek ( např. krychle s motivem zeměkoule )
  • těžítek s firemním logem za využití již hotových motivů ( např. krychle s motivem zeměkoule a firemním logem )
  • těžítek se samostatným firemním logem a dalšími doplňujícími texty
  • jmenovek a popisek v plochém skle pro použití v interiéru i exteriéru

Ve spolupráci s naším partnerem, firmou Star Glas GmbH uvádíme na český trh širokou škálu již hotových objektů dekorovaných laserem v různých formátech skleněných objektů.

Vlastníme databanku motivů, které jsou již zpracovány a je možné je umístit do Vámi vybraného skleněného objektu. Samozřejmě že je možné modifikovat naše motivy dle Vašich představ a požadavků, stejně tak je možné opatřit Vámi vybraný motiv nápisem, kombinovat s jiným motivem atd..
Cenové kalkulace pro tyto specifické motivy, které nejsou v naší nabídce je nutné tvořit individuálně.